ERC5528K000FHEA600
MFR.Part #
ERC5528K000FHEA600
JLCPCB Part #
C3550056
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 28kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS