RNC60J1584FSRE8
MFR.Part #
RNC60J1584FSRE8
JLCPCB Part #
C3361877
Description
-65℃~+175℃ 1.58MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors