ERC5527R400FKEK500
MFR.Part #
ERC5527R400FKEK500
JLCPCB Part #
C3423361
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS