BFC233911473
MFR.Part #
BFC233911473
JLCPCB Part #
C6131116
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 47nF X2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS