ERC5527K400DHEB600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5527K400DHEB600
JLCPCB Part #
C3406998
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 27.4kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS