RNR60H1301FPB14
MFR.Part #
RNR60H1301FPB14
JLCPCB Part #
C1448572
Description
-65℃~+175℃ 1.3kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors