ERC55267K00DKEK500
MFR.Part #
ERC55267K00DKEK500
JLCPCB Part #
C3447995
Description
-65℃~+175℃ 125mW 267kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS