NFR0200003300JR500
MFR.Part #
NFR0200003300JR500
JLCPCB Part #
C20501113
Package
Axial
Description
-55℃~+155℃ 2W 330Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Axial Through Hole Resistors ROHS