ERC55234R00BHEA500
MFR.Part #
ERC55234R00BHEA500
JLCPCB Part #
C3547438
Description
-65℃~+175℃ 125mW 234Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS