ERC5520R000FKEK500
MFR.Part #
ERC5520R000FKEK500
JLCPCB Part #
C3516614
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS