ERC5520K500DHEK500
MFR.Part #
ERC5520K500DHEK500
JLCPCB Part #
C3427691
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS