ERC5520K000FEEB600
MFR.Part #
ERC5520K000FEEB600
JLCPCB Part #
C3431861
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS