ERC551M8200BEEK500
MFR.Part #
ERC551M8200BEEK500
JLCPCB Part #
C3508153
Description
-65℃~+175℃ 1.82MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS