ERC551M1800FKEK500
MFR.Part #
ERC551M1800FKEK500
JLCPCB Part #
C3498197
Description
-65℃~+175℃ 1.18MΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS