P0603K4021FNT
MFR.Part #
P0603K4021FNT
JLCPCB Part #
C4259046
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS