ERC551M1500FKEK600
MFR.Part #
ERC551M1500FKEK600
JLCPCB Part #
C3563691
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.15MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS