ERC551M1000FKEK600
MFR.Part #
ERC551M1000FKEK600
JLCPCB Part #
C3486334
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.1MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS