ERC551K3200BHEK500
MFR.Part #
ERC551K3200BHEK500
JLCPCB Part #
C3517791
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.32kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS