ERC553K3200BHEK500
MFR.Part #
ERC553K3200BHEK500
JLCPCB Part #
C3489149
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS