ERC551K2700FHEK600
MFR.Part #
ERC551K2700FHEK600
JLCPCB Part #
C3425000
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.27kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS