BZG04-75-M3-08
MFR.Part #
BZG04-75-M3-08
JLCPCB Part #
C5582594
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 1.25W 5uA@75V 91V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS