ERC551K1800BEEK500
MFR.Part #
ERC551K1800BEEK500
JLCPCB Part #
C3360868
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.18kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS