ERC551K1300FKEB600
MFR.Part #
ERC551K1300FKEB600
JLCPCB Part #
C3389694
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1.13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS