ERC551K0900BHEK500
MFR.Part #
ERC551K0900BHEK500
JLCPCB Part #
C3475448
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 1.09kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS