ERC5516K900BEEB600
MFR.Part #
ERC5516K900BEEB600
JLCPCB Part #
C3406511
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 16.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS