TNPU0805237KAZEN00
MFR.Part #
TNPU0805237KAZEN00
JLCPCB Part #
C4552226
Description
-55℃~+125℃ 125mW 237kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS