ERC55160K00BHEB500
MFR.Part #
ERC55160K00BHEB500
JLCPCB Part #
C6613912
Description
-65℃~+175℃ 125mW 160kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS