ERC5515R400FEEB500
MFR.Part #
ERC5515R400FEEB500
JLCPCB Part #
C3575704
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS