ERC55150K00BHEB500
MFR.Part #
ERC55150K00BHEB500
JLCPCB Part #
C3540747
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS