Y16251K10000Q0R
MFR.Part #
Y16251K10000Q0R
JLCPCB Part #
C4281796
Description
-55℃~+150℃ 1.1kΩ 300mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount