ERC55124K00DHEA500
MFR.Part #
ERC55124K00DHEA500
JLCPCB Part #
C3532886
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 124kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS