CRCW12061R58FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12061R58FKEAHP
JLCPCB Part #
C3965603
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS