ERC5510R700BHEB500
MFR.Part #
ERC5510R700BHEB500
JLCPCB Part #
C3435664
Description
-65℃~+175℃ 10.7Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS