600D187F050DL4
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
600D187F050DL4
JLCPCB Part #
C3308351
Package
Plugin,D9.5xL55.6mm
Description
-10%~+50% -55℃~+125℃ 180uF 315mA@120Hz 50V 844mΩ@120Hz Plugin,D9.5xL55.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded