ERC50953R00FEEB500
MFR.Part #
ERC50953R00FEEB500
JLCPCB Part #
C3385115
Description
-65℃~+175℃ 100mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS