ERC506K4200BEEB500
MFR.Part #
ERC506K4200BEEB500
JLCPCB Part #
C3355581
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS