ERC508K9800DKEK500
MFR.Part #
ERC508K9800DKEK500
JLCPCB Part #
C3514788
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.98kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS