Y092610R0000Q9L
MFR.Part #
Y092610R0000Q9L
JLCPCB Part #
C1487359
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 8W ±0.02% ±2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS