ERC508K4500FKEK500
MFR.Part #
ERC508K4500FKEK500
JLCPCB Part #
C3479822
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS