ERC50887R00DEEK500
MFR.Part #
ERC50887R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3550717
Description
-65℃~+175℃ 100mW 887Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS