ERC507K8700FHEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC507K8700FHEA500
JLCPCB Part #
C3566625
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS