ERC507K1500DHEK500
MFR.Part #
ERC507K1500DHEK500
JLCPCB Part #
C3550555
Description
-65℃~+175℃ 100mW 7.15kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS