ERC50715K00FEEB500
MFR.Part #
ERC50715K00FEEB500
JLCPCB Part #
C3384255
Description
-65℃~+175℃ 100mW 715kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS