Y0793138R500T0L
MFR.Part #
Y0793138R500T0L
JLCPCB Part #
C1473954
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 138.5Ω 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors