ERC50681K00FHEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50681K00FHEA500
JLCPCB Part #
C3409456
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS