RN65C2210FRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN65C2210FRSL
JLCPCB Part #
C1801556
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors