TNPU1206110KAZEN00
MFR.Part #
TNPU1206110KAZEN00
JLCPCB Part #
C3969143
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS