ERC505K5600BHEB500
MFR.Part #
ERC505K5600BHEB500
JLCPCB Part #
C3501448
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS