ERC5054R900FEEK500
MFR.Part #
ERC5054R900FEEK500
JLCPCB Part #
C3364128
Description
-65℃~+175℃ 100mW 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS