ERC5051K100FHEB500
MFR.Part #
ERC5051K100FHEB500
JLCPCB Part #
C3446431
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS